• Subcribe to Our RSS Feed

Wiosenne Czarowanie tuż tuż!

No Comments    Posted under: Zaproszenia

Harcerski Festiwal Piosenki „Wiosenne Czarowanie” na stałe wpisał się w tradycję Legionowa. W tym roku będziemy obchodzić już 8 edycję, tym razem pod hasłem: „Z Aniołami. Motywem przewodnim będą piosenki harcerskie i turystyczne.

W tym roku spotkamy się w dniach 21-23 kwietnia 2017 w Legionowie. Przesłuchania i główna cześć imprezy odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Zakopiańskiej 4, a koncert galowy, podsumowujący cały Festiwal w Ratuszu Miejskim.

Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 15 marca!

Więcej informacji znajdziecie na http://wiosenneczarowanie.info/

 

Wiosenne Czarowanie 2017. Fot. Mariusz Kaszuba

 

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>