• Subcribe to Our RSS Feed

Nagrody w konkursie Fundacji im. Wandy Tomczyńskiej rozdane!

No Comments    Posted under: Relacje

W dniu 18 września 2017 roku po raz ostatni spotkaliśmy się w gronie osób związanych z Fundacją na Rzecz Dzieci i Młodzieży im. Wandy Tomczyńskiej, która w tym roku kończy działalność. Spotkanie przebiegało wyjątkowo uroczyście. Złożenie kwiatów pod pomnikiem Wandy Tomczyńskiej, msza święta oraz rozdanie nagród młodzieży wyróżniającej się. W tym roku nie było podium i pierwszego miejsca. Cala zgłoszona młodzież została wyróżniona. Także dwie harcerki z naszego hufca dh Zofia Brzezińska i dh Aleksandra Werwińska. W tym roku Zarząd Fundacji wyróżnił phm. Lidię Kitaj za prace wychowawczą prowadzona z młodymi ludźmi i Tomasza Kitaja za wielką życzliwość i pracę na rzecz fundacji.

 

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>