• Subcribe to Our RSS Feed

Kurs Przewodnikowski „Kuźnia Przyszłości”

No Comments    Posted under: Relacje

Czuwaj!
Ostatnio rozpoczęła się III edycja Kursu Przewodnikowskiego „Kuźnia Przyszłości” organizowana przez instruktorów Hufca ZHP Legionowo. Kursanci mieli już jedną zbiórkę w terenie oraz biwak. Dowiedzieli się już, jakie cechy powinien mieć Instruktor ZHP oraz jak wygląda idea stopnia i jak wygląda Zobowiązanie Instruktorskie. Pod koniec pierwszego biwaku My- instruktorzy hufca, zostaliśmy zaproszeni na wspólny kominek o temacie „Atrakcyjny program a wychowanie”. Podczas tej dyskusji poznaliśmy stanowiska zarówno kursantów jak i pozostałych instruktorów. To była bardzo konkretna dyskusja!

 

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>